top of page

Ogłoszenia i Publikacje

OFFICE H STAWIA NA TŁUMACZENIA W JĘZYKU CHIŃSKIM (MANDARYŃSKIM)

sierpnia 4, 2014

Język chiński jest  niezbędnym narzędziem we współczesnym świecie! Office H pomaga w trudnym zadaniu zrozumienia i przetłumaczenia wspomnianego języka, oferujemy tłumaczenia dokumentów, emaili, listów, kontraktów i wielu innych tekstów krórych potrzebują Państwa klienci w języku portugalskim.

 

Standardowy chiński lub standardowy mandaryński jest oparty na specjalnym dialekcie  używanym w Pekinie. Standardowy mandaryński funkcjonuje jako oficjalny język mówiony w Chińskiej Republice Ludowej i jest jednym z czterech oficjalnych języków w Singapurze. „Chiński” – w praktyce, standardowy mandaryński – jest jednymz sześciu oficjalnych języków  Narodów Zjednoczonych.

Chiński uproszczony jest jednym z dwóch wzorów języka chińskiego pisanego. To uproszczona forma znaków tradycyjnego chińskiego stworzonego przez Chińską Republikę Ludową aby promować naukę języka.

Obecnie, uproszczony chiński jest używany w komunistycznych Chinach, w Singapurze i przez chińskie społeczeństwo w Malezji ale nie jest używany w Tajwanie (Chińska Republika). Uproszczone znaki zostały stworzone przez zmniejszenie ilości stosowanych znaków, stosując regularne charaktery, zastępując wszystkie występujace komponenty jednym uproszczonym sposobem. Inne znaki nie doznały rzadnych zmian, pozostając identyczne jak te początkowo tradycyjne.

 

Curriculum Vitae i List Motywacyjny w każdym języku

Maja 17, 2014

Rynek i firmy za każdym razem poszukują coraz to nowych kandydatów którzy się czymś odznaczają,posiadających cechę która wyróżnia ich spośród pozostałych. Myśląc o nowych kandydatach ubiegających się o stanowisko i fakcie, iż rekrutujący przywiązują duże znaczenie do starannie przygotowanego listu motywacyjnego, Office H oferuje swoje usługi w ich wykonaniu.

 

Jeśli potrzebuja Państwo CV lub unikalny list motywacyjny dostosowany do Państwa potrzeb, proszę bez wahania skontaktować się z nami. Sporządzimy Państwa CV i list motywacyjny w każdym języku. Również wykonujemy tradycyjne modele, takie jak Europass.

Cena zależy od zleconej pracy. OD 15 euro. Wycena gratis.

 

Let It Go - Frozen: Wielojęzyczna sekwencja

Maja 7, 2014

W związku z uniwersjalizacją języków, Office H, oferuje Państwu właśnie ten prezent! Video o temtyce Let It Go z filmu Disney’a Frozen, przetłumaczone na 31 języków.

Please reload

bottom of page